Kapat


 

Üretim Yönetimi

YÖNETEREK ÜRETİN

Üretim Yönetimi
Giriş maliyetlerini, küresel rekabeti, hammaddelerin dalgalanma maliyetlerini, dış kaynaklı / uzatılmış tedarik zincirlerini, kalifiye işgücünün mevcudiyetini yönetme – hepsi üretim ortamına tipik ortak zorluklardır. Yenilikçi ürün teklifleri, rekabetçi fiyatlandırma ve tutarlı kalite için artan müşteri talebi ile eşleştirilen üreticiler, kaliteli ürünler yaratmada etkili operasyonlar ve üretim yönetimi sağlamak için baskı altındadır.

Mevcut iş ortamının değişkenliği, üretim ortamını esnekliği ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak zorunda bırakmıştır. Birinci sınıf üretim performansına giden yolculuk, üreticilerin, sürekli ürün iyileştirme ve maliyet azaltmalarını desteklemek için uygulamalarının ve süreçlerinin nasıl değişmesi gerektiğini düşünmelerini gerektirmektedir.

ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) gibi teknoloji, mal ve hizmet üretmek için gereken tüm kaynakları kolaylaştırır ve bütünleştirir. Tam görünürlük ve kontroller üzerinde faaliyet gösteren üreticiler, müşteri odaklı son teslim tarihlerini hemen karşılamak, ürünleri siparişe göre şekillendirmek, envanteri daha etkili bir şekilde yönetmek ve atölyeyi daha verimli bir şekilde çalıştırmak için bu kaynakları etkin bir şekilde yönetebilir ve optimize edebilirler.

Üretim Yönetimi Yazılımı
Çıktılarınızı planlamanıza, yürütmenize, kaydetmenize, izlemenize ve kontrol etmenize yardımcı olacak tam entegre bir araç seti sunar.

Üstün esnekliğimiz, tedarikçilerin tedarik zinciri boyunca, üretim süreci boyunca, müşterilere kadar ve aynı zamanda üretim ortamında diğer sistemlerle entegre olabilirsiniz. Sipariş vermek, stoklamak veya kesikli ya da işlem metotları kullanarak mal üretilip üretilmeyeceği gibi, üretim ortamında meydana gelen temel zorlukları ele almak için kapsamlı bir çözüm sunar:

Planlama Sürecini Kolaylaştırma

Daha verimli operasyonlar için İhtiyaç Planlaması, gerçekçi üretim, satın alma ve tedarik transfer programları planlama ve yaratma konusunda size yardımcı olmak için tahmini talep ve kaynağı kullanır. Aynı zamanda kapasite kısıtlamalarını belirler ve çok sahadaki ve çoklu depo ortamında en uygun stok bulundurmalarını sağlar.

Talebi Senkronize Et

Akıllı MES (Üretim Yürütme Sistemi) Yöneticisi, üreticilerin günümüz piyasasında rekabet etmesine yardımcı olur. Planlama Müdürü, İşgücü Yöneticisi ve Fabrika Müdürü, iş süreçlerinizi otomatikleştirip fabrikanızı bağlayarak çıktıları artırmanıza ve maliyetleri azaltmanıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Tasarım ve Mühendislik İşbirliği

Verimliliği artırmak için, ürün tasarımı sürecinin merkezi yönetimini ve kontrolünü geliştirirken, kapsamlı güvenlik, kişiselleştirme ve çok dilli yetenekler, dünyanın dört bir yanındaki dış işbirlikçi ortaklarına özel erişim sağlamanızı sağlar.

Envanteri Yönet

Daha iyi müşteri hizmetleri ve karlı yönetim için, etkin bir stok yönetimi her üretim veya dağıtım işi için bir öncelik olmalıdır. Bu işletmeler, stoklama yerindeki gerçek zamanlı veriyi, bitmiş mallar deposunda, fabrikada, tedarikçiden beklenen bileşenler ve hammaddelerde ve müşterilerden gelen emirlerde gerçek zamanlı veriyi gerektiren birleştirilmiş bir envantere ihtiyaç duyarlar.

Üretim yönetimi yazılımı, işin taleplerini karşılamak için tedarik zincirinde envanterin görünürlüğünü sağlamak, aşırı stoklama ve sermayenin düşürülmesine yardımcı olmak için kapsamlı bir envanter yönetimi araçları sağlar.

Ürün ve Parça İzlenebilirliğini Yönetin

Operasyonel verimliliğin sağlanması ve kritik uyumluluk gereksinimlerinin karşılanması için, malzeme menşelerinden üretim yoluyla nihai varış noktasına kadar izlenebilirlik sağlar. Lot İzlenebilirlik ve Seri İzleme fonksiyonumuz, ürünlerin kaynağı, oluşumu ve satış hedeflerine tam bir görünürlük sağlayarak, kusurların kaynağını kolayca bulup analiz etmelerini sağlar.

Teslim Sürenizi kontrol altında tutun

Müşteri talebini karşılamada özelleştirilebilir son ürünler, esneklik, hız ve doğruluk gerektiren endüstrilerde şarttır. İşinizi başarılı bir şekilde yönetebilmeniz ve rekabetçi kalmanız için sağlıklı bir kazanç sağlamanız için size araçlar sunar.