Kapat


 

Tedarik Zinciri Yönetimi

TEDARİK ZİNCİRİ

Tedarik zincirinizin büyüklüğü ne olursa olsun, ister küçük ölçekli bir fabrika ister çok uluslu bir ağ olsun, büyük olasılıkla bağlı bireyler, kuruluşlar, kaynaklar, faaliyetler ve teknolojilerden oluşur. Tedarik zincirine ve çeşitli süreçlere ve etki faktörlerine tam bir görünürlük, bir Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) sistemini tedarik zinciri yöneticileri için stratejik zorunluluk haline getirmektedir.

LOGO’nun tedarik zincirinin daha geniş bir görünümünü sağlayan sağlam, güvenilir bir tedarik zinciri yönetim yazılımı sayesinde planlama döngüleri azaltılabilir, üretim planlaması artırılabilir ve satınalma siparişlerinin otomatikleştirilmesi ve yönetimi otomatik hale getirilebilir.

Bugünkü pazar, sürekli gelişen ve gelişen bir müşteriye ev sahipliği yapıyor. Bu, daha hızlı bir şekilde pazara daha iyi bir ürün sunabilen şirketlerin rekabet avantajı kazanacağı ve talebin tahmin edilebileceği, güçlü tedarik zincirleri inşa edip bunlara katılabilecek işyerlerinin, bunu yapmayanlara göre önemli bir avantaja sahip olduğu anlamına gelir. Organizasyonlar, küreselleşmeyi, müşteri tercihlerini ve pazar büyüme trendlerini kolaylaştıran karmaşık tedarik zincirlerini optimize etmek için tedarik zinciri yöneticilerine bakıyor.

Etkin tedarik zinciri yönetimi, bir ürünün veya hizmetin en verimli, hızlı yanıt veren ve ekonomik bir şekilde teslim edilmesini sağlar. Bunun sonucu müşteri değerini en üst düzeye çıkarmayı, geliri arttırmayı ve maliyetleri düşürmeyi ve sonuçta şirketin en alt çizgisini etkilemeyi hedeflemektedir.

LOGO ailesinin Netsis ERP Yazılımları Tedarik Zinciri Boyunca Değer Sağlıyor
LOGO’nun Tedarik Zinciri Yönetimi için ERP çözümleri, tedarik zincirinizdeki işinizde var olan tüm süreçleri anlamanızı ve kontrol etmenizi sağlar. Yenilikçi teknolojimiz, işinize ve ihtiyaçlarınıza göre hassas bir şekilde geliştirilir, kurumsal kritik bilgilerinizi basitleştirir ve daha iyi iş kararları verir.

Tüm işletmelerde, satış, servis, dağıtım, montaj, paketleme, iş dükkanı, süreç veya tam gelişmiş imalatlarda olsanız, her zaman aşağıdakiler olacaktır:

İlişkili tedarikçiye sahip bir tedarik veya kaynak aşaması
İsteğe bağlı tasarım, üretim ve paketleme aşaması
Bir dağıtım ve depolama aşaması (bazıları diğerlerinden daha karmaşık)
Bir araştırma ve satış aşaması
Bütün bunlar finansal ve varlık yönetimi tarafından desteklenmektedir.