Kapat


 

Kuika

DEĞER ÖNERİLERİ

Kuika kendi geliştirdiği Low Code Platform olan Kuika Platformu üzerinde geliştirilecek projelerde çevik metodolojiler ve kendini kanıtlamış teknolojiler ile hız ve esneklik sağlamaktadır.  Uygulama Kuika Designer arayüzleri ile görsel araçlarla tasarlanabilmekte, görsel tasarımdan otomatik üretilen standart, hatasız ve ölçeklenebilir kodlar  ile yazılım geliştirme, test ve devreye alma süreleri son derece minimize etmektedir.  Esnek altyapı ve mimari ile ürünün yaşam döngüsünde revizyon ve eklemeler çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Kuika Platformu yeni nesil dijital iş uygulamalarının ihtiyaç duyduğu modül ve bileşenleri denenmiş, performansı kanıtlanmış açık kaynak kodlu teknolojiler ile bünyesinde barındırmaktadır. Bu sayede yüksek kullanıcı deneyiminin sağlanması, güvenilir ve performanslı yapı, ihtiyaçları en iyi ve kolay şekilde karşılamaya sağlayacak esneklik  sunulabilmektedir.

Kuika Yazılım Hakkında

Kuika kendi geliştirdiği, minimum kodlama ile (low-code) dijital iş uygulamaları geliştirmeyi sağlayan yüksek verimli uygulama platformu sunan bir firmadır.

Kuika, 2015 yılında gelişmiş yazılım teknolojileri ile mobil ve bulut teknolojilerinin avantajlarından faydalanmak isteyen firmalara yenilikçi iş çözümleri sağlayan yazılım ürünleri sunmak için kuruldu. En güncel yazılım teknolojileri ile geliştirilen, model tabanlı platform ile hızlı uygulama geliştirme ve yeni yazılım kabiliyetleri sunmaktadır.

Kuika, çevik uygulama geliştirme (agile development) için sunduğu Kuika Uygulama Platformu ile aşağıdaki kabiliyetleri uygulama geliştirme sürecine katar:

  • Model tabanlı yüksek üretkenlikle uygulama geliştirme (high-productivity application Platform as a Service – hpaPaaS)
  • Uygulama geliştirmenin esnek ve standart kalitede olması
  • İş kuralı odaklı yazılım tasarımı
  • Otomatik olarak çok katmanlı ve entegrasyona açık uygulama yaratma
  • Yaşam döngülü uygulama geliştirme otomasyonu
  • Hibrid teknolojilerle mobil telefonlar, tabletler için uygulamalar ile web uygulamalarını bir arada geliştirme